A KÉK DELFIN 17 SE tandíj befizetési rendje

Megjelent: 2015. november 12. csütörtök

Heti 1 alkalmas 6.000.-Ft/hó

Heti 2 alkalmas 10.000.-Ft/hó

  • A tandíjak befizetése havi rendszerességgel történik, kivétel a december és a június.
  • A havi befizetést nem befolyásolják az iskolai szünetek és az ünnepnapok, ez alól egyedül a nyári iskolai szünet a kivétel. Az éves összes megtartott óra, minden esetben megegyezik az önök által fizetett tandíjnak megfelelőóraszámmal.
  • A HAVI TANDÍJAT MINDEN HÓNAP 10–IG KELL BEFIZETNI A KÉK DELFIN 17 SE RECEPCIÓJÁN. A recepciós köteles minden tandíj befizetés után bérletet adni a befizetőnek. Itt rendezendő a magánóra díja, óra előtt. A bérletet minden alkalommal, fel kell mutatni, ha a bérlet otthon marad, az órán nem tud részt venni. Adott hónap 20-tól tájékoztató jelleggel kifüggesztjük a recepciónál feledékeny tanulóink névsorát.
  • Az új jelentkezőknek, akik hónap közepén kezdik az úszást, részidős hónapot kell fizetniük. Ezután minden hó 10-ig fizetnek.
  • Betegség esetén pótlásra van lehetőség. Pótlással kapcsolatban Csapó Évát (30/635-9889) kell megkeresni, egyeztetni. Teljes hónapos betegség esetén, orvosi igazolás bemutatása mellet tanítványunk mentesül a havi tandíj befizetése alól.
  • Vitás esetekben Csapó Éva vezetőt (30/635-9889) kell megkeresni és célszerű előtte az oktatóval is egyeztetni, hiszen a jelenléti alapján pontosan tudja a hiányzás mértékét. Az oktatóés a recepció személyzete nem jogosult az ilyen helyzetek elbírálására.
  • Nagyon fontos tény, hogy tanítványaink nem un. „napijeggyel” járnak a foglalkozásra, hanem havidíjat fizetnek. Kivételt képez a magánóra. 
  • Akinek fizetési nehézségei adódnak, kérem, jelezze Csapó Éva (30/635-9889) felé, hogy át tudjuk ütemezni a tandíj befizetését.

Tisztelettel kérem a fentiek tudomásul vételét:

Csapó Éva (06/30-635-98-89)
a Kék Delfin 17 SE vezetője

Blue joomla theme by Template Joomla